Strony internetowe firm
Strona internetowa firmy musi spełniać pewne wymagania, które dla innych stron mogłyby być pewnym ograniczeniem. Wynika to ze specyficznej roli, jaką spełnia taka strona.

Strona taka powinna być narzędziem marketingowym, które pozwoli zwiększyć sprzedaż przedsiębiorstwa. Dlatego warto wybrać firmę, która zrobi to w sposób profesjonalny. Strona taka powinna być zadbana, ale nie można przesadzać z grafiką czy też kolorami, które mogłyby świadczyć o mało poważnym podejściu do klienta. Wydaje się to sprawą oczywistą, ale niestety w dalszym ciągu można znaleźć strony firmowe, które zachwycają cudowną grafika, ale za to nie można znaleźć szczegółów oferty albo podstawowych danych kontaktowych do firmy.

Technologie komputerowe
Kto potrafi sobie dzisiaj wyobrazić życie bez komputera? Komputery przydają się nawet w środowisku wiejskim, gdzie wykorzystuje się je do zarządzania wielkimi hodowlami bądź polami uprawnymi. Technologie komputerowe pozwoliły rozwinąć się maszynom tak, że z punktu widzenia historii było to mgnienie oka.

Za praojca komputeryzacji uważa się Brytyjczyka Charlesa Babbage'a, który stworzył maszynę liczącą, napędzaną silnikiem parowym. Było to w roku 1833. Później długo nic nie działo się w tej dziedzinie, do czasu odkrycia właściwości elektrycznych lamp próżniowych, a później krzemu i tranzystorów.

Technologie komputerowe od tamtych czasów pozwalają uzyskać podwojenie mocy obliczeniowej co ok. półtora roku, co przewidział w 1965 roku Gordon Moore, wygłaszając swoje słynne spostrzeżenie o wykładniczym wzroście mocy obliczeniowych komputerów.
Nowy blog o technologii
W najbliższym czasie planujemy rozbudować ten serwis o nowe możliwości.

Zapraszamy w najbliższym czasie.